Україна бореться з тим самим агресором, який організував смертельний голод 90 років тому, - Кислиця

Читать на русском

Україна бореться з тим самим агресором, який організував смертельний голод 90 років тому, — Кислиця

Україна бореться з тим самим агресором, який організував смертельний голод 90 років тому, — Кислиця

Російський диктатор Володимир Путін обрав тактику геноциду, намагаючись підкорити український народ. Так само діяв і Сталін 90 років тому.

Про це сказав постійний представник української держави в Організації Об’єднаних Націй Сергій Кислиця 16 листопада під час свого виступу на заході у штаб-квартирі ООН, присвяченому роковинам Голодомору в Україні.

Український дипломат нагадав, що Сталін вдавався до тотальної конфіскації продовольства та заморив голодом народ нашої держави. А диктатор Путін віддав злочинний наказ про вторгнення своїх окупаційних військ на територію України.

Кислиця зазначив, що Україна зараз має справу з тим самим агресором, який 90 років тому організував штучний голод у нашій країні.

Проте нинішня боротьба українського народу відрізняється тим, що нині нас підтримує весь цивілізований світ.

Представник України запропонував членам засідання підписати Декларацію з нагоди роковин Голодомору з метою показати солідарність із нашим народом та вшанувати пам’ять людей, які загинули через влаштований Сталіним Голодомор.

Події тих років, як сказав Кислиця, мають нагадувати майбутнім поколінням про дотримання прав людини, щоб не допустити повторення таких трагедій. Дипломат додав, що це сигнал про необхідність запобігти використанню продовольства як зброї.