Суббота, 14 Сентябрь 2019 00:00

Олень відправив на лікарняне ліжко 12 військовослужбовців

Фінська Лапландія є домом для 340 тисяч оленів, і тварини представляють реальну небезпеку, оскільки вони, як правило, не бояться автомобілів.

Під час військових навчань в фінській Лапландії відбулося незвичайне ДТП — зіткнення броньованих автомобілів через вискочившого на дорогу оленя, передають Патріоти України з посиланням на AFP. Об этом сообщает 7d-ukr.in.ua со ссылкой на СМИ.

Інцидент стався 10 вересня. Один з бронетранспортерів з’їхав убік, намагаючись уникнути зіткнення з оленем, однак зіткнувся з іншим бронетранспортером.
У двох бронемашинах їхали 28 військових. В результаті зіткнення до лікарні потрапили 12 з них. У середу п’ять резервістів залишалися під наглядом у лікарні, в той час як інші солдати повернулися до своїх обов’язків і продовжили навчання.
Фінська Лапландія є домом для 340 тисяч оленів, і тварини представляють реальну небезпеку, оскільки вони, як правило, не бояться автомобілів. Олені особливо схильні бігати по дорогах, коли намагаються уникнути хмар комарів, які спускаються на ліси регіону в кінці літа.


Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/olen-vidpravyv-na-likarniane-lizhko-12-viiskovosluzhbovtsiv-295144.html”

ВИДЕО

ТОП