Вторник, 13 Август 2019 00:00

Голова ЛОДА зустрівся із Почесним консулом України в м. Грац


Сьогодні, 12 серпня, голова Львівської ОДА Маркіян Мальський зустрівся із Почесним консулом України в м. Грац Фрідріхом Мьостлом. Про це Гал-інфо повідомили у Львівській ОДА.

Очільник області подякував делегації за участь в організації Міжнародного фестивалю класичної музики LvivMozArt і зазначив, що зараз в Україні відбувається двосторонній рік культури “Україна-Австрія”. Об этом сообщает epizod.in.ua со ссылкой на СМИ.

“Я пишаюсь, що Львів займає почесне місце на карті культурної Європи, і ми робитимемо усе, щоб надалі розвивати культурну співпрацю”, — зазначив Маркіян Мальський.

У відповідь Почесний консул України в м. Грац Фрідріх Мьостл розповів про потенціал Штирії і можливі вектори співпраці, зокрема в галузі технічної освіти та ІТ-секторі.

Також, Фрідріх Мьостл презентував діяльність компанії, яку очолює, та наголосив на важливості налагодження бізнес-контактів.

Окрім того, під час зустрічі, йшлося про організацію візиту бізнес-делегації з Львівщини у Штирію задля обміну досвідом у сферах економіки, культури та напрацюванні спільних проектів.

Також очільник області запросив пана консула та представників австрійського бізнес-середовища взяти участь у XІX Міжнародному економічному форумі, що триватиме впродовж 31 жовтня – 1 листопада у м. Львові.

Нагадаємо, як повідомляло Гал-інфо, 30 липня Маркіян Мальський зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом України в Королівстві Нідерланди.


Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/golova_loda_zustrivsya_iz_pochesnym_konsulom_ukrainy_v_m_grats_323424.html”

ВИДЕО

ТОП