Понедельник, 12 Август 2019 00:00

Голож*пим туристам Путіна на півострові не раді: Росіяни їдуть до Криму, щоб заощадити

В окупованому РФ Криму помітили таку тенденцію: російські туристи частіше приїжджають на своєму автомобілі, зупиняються в готелі, вибираючи недорогі номери, привозять продукти з собою і менше витрачають грошей на алкоголь.

Об этом сообщает 0532ua.com со ссылкой на СМИ.

Така економія ставить під сумнів рентабельність багатьох об’єктів, особливо тих, які в очікуванні рекордного зростання турпотоку, вклалися в розширення бізнесу. Виручка готельєрів впала на 20-40% в порівнянні з 2018 роком, передають Патріоти України з посиланням на місцеві ЗМІ.

Експерти вважають таку ситуацію прогнозованою — відкриття Кримського моста привернуло саму бюджетну категорію туристів. При цьому багато готелів підняли прайси в очікуванні напливу клієнтів, ціни на продукти також не виглядають для відпочиваючих привабливими, особливо в курортних селищах.

Тим часом Володимир Путін, президент РФ, під час заворушень в Москві втік до Криму: відвідав організоване мотоклубом «Нічні вовки» міжнародне байк-шоу «Тінь Вавилона» і подивився виставу «Грифон» на сцені Державного музею-заповідника «Херсонес Таврійський».


Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/holozhpym-turystam-putina-na-pivostrovi-ne-radi-rosiiany-idut-do-krymu-shchob-zaoshchadyty-290776.html”

ВИДЕО

ТОП