Пятница, 19 Апрель 2019 00:00

Зеленський назвав умову, за якої піде у відставку


Володимир Зеленський готовий буде залишити пост президента, якщо в його команді виявиться корупціонер. Про це він сказав в інтерв’ю “РБК-Україна”, пише Українська правда. Об этом сообщает true-justice.in.ua со ссылкой на СМИ.

“Якщо буде такий, як Свинарчук, я вважаю, що президент повинен піти у відставку. Він партнер, це важливо. У відставку і не тільки. Далі – кримінальне розгляд цього питання”, – сказав Зеленський.

Нинішній президент Петро Порошенко повинен був посприяти покаранню Олега Гладковського-Свинарчука, якому закидають причетність до масштабних схем з розкрадання оборонно-промислового комплексу, вважає кандидат.

“Він сам посадити не міг, але він повинен був вийти і сказати: я прошу, звертаюся до всіх правоохоронних органів, до суддів”, – наголосив Зеленський.

На питання, чи буде Зеленський-президент ініціювати кримінальні переслідування представників нинішньої влади, відповів: “Якщо вони винні, однозначно”.

“Є Свинарчуки, які грабували нашу армію, піднімали гроші на крові хлопців. Буде великою помилкою, якщо нинішній президент буде заважати нам це робити”, – додав він.


Джерело статті: “https://pravda.lutsk.ua/зеленський-назвав-умову-за-якої-піде-у/”

ВИДЕО

ТОП